U kunt ons ook bereiken via WhatsApp.
Ons nummer is 06 1811 7657







    Bekijk onze kantoren

    Dongen

    Kardinaal van Rossumstraat 76 | 5104 HN | Dongen

    0162 – 212 021

    dongen@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Kaatsheuvel

    Dick Flemmingstraat 15A | 5161 CA | Sprang-Capelle

    0416 – 20 50 40

    kaatsheuvel@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Sprang-Capelle

    Dick Flemmingstraat 15A | 5161 CA | Sprang-Capelle

    0416 – 20 50 40

    sprang-capelle@huiskeuze.n l

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Waalwijk

    Cartografenweg 14E – 5 | 5141 MT | Waalwijk

    0416 – 214 000

    waalwijk@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Eethen

    Antonie van der Kolkstraat 5 | 4266 EN | Eethen

    0416 – 725 467

    eethen@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Tilburg

    Spaubeekstraat 95 | 5035 JV| Tilburg

    013 – 204 5021

    tilburg@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Den Bosch

    073 – 203 4032

    denbosch@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    Breda

    076 – 204 3029

    breda@huiskeuze.nl

    Doordeweeks geopend van 09:00 tot 17:00
    ’s Avonds en in het weekend op afspraak.

    ING Bank IBAN NL94 INGB 0008 3560 42

    BTW NL001735575B02

    KvK nummer 75545799

    HuisKeuze in samenwerking met Huizenbalie B.V.

    Call Now Button